Learn English, Spanish, French and other languages - Diltube.com
Welcome
Login / Register

5 GÜNDE B1 İNGİLİZCE 5 DERS (İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Added by Admin in ingilizce
780 Views

Description

https://www.ferhatyildizdilkitaplari.... Dünyanın en iyi yabancı dil öğretmeninden sizlere 5 günde B1 İngilizce. İzleyin, öğrenin bunca yıllık çileye son verin.

B1 İNGİLİZCE NEDİR?

Okuma
• B 1: Meslekle ilgili ya da günlük dilde en sık kullanılan sözcükleri içeren metinleri anlayabilirim. Kişisel mektuplarda belirtilen olay, duygu ve dilekleri anlayabilirim.

Karşılıklı konuşma
• B 1: Dilin konuşulduğu ülkede seyahat ederken ortaya çıkabilecek birçok durumla başa çıkabilirim. Bildik, ilgi alanıma giren ya da günlük yaşamla ilgili (Örneğin; aile, hobi, iş, yolculuk ve güncel olaylar gibi) konularda hazırlık yapmadan konuşmalara katılabilirim.
Sözlü Anlatım

• B 1: Deneyimlerimi, hayallerimi, umutlarımı, isteklerimi ve olayları betimlemek için çeşitli kalıpları yalın bir yoldan birbirine bağlayabilirim. Düşünce ve planlara ilişkin açıklamaları ve nedenleri kısaca sıralayabilirim. Bir öyküyü anlatabilirim, bir kitap ya da filmin konusunu aktarabilirim ve izlenimlerimi belirtebilirim.
Yazılı Anlatım

• B 1: Bildik ya da ilgi alanıma giren konularla bağlantılı bir metin yazabilirim. Deneyim ve izlenimlerimi betimleyen kişisel mektuplar yazabilirim.

Post your comment

Comments

Be the first to comment
RSS